Barnevakt i Alvdal: Mathilde

Mathilde

Barnevakt i Alvdal: Mathilde

Mathilde Ny

Alder
16
Timesats
50,00 kr/time

Bli med i Babysits for å se hele profilen.

Siste aktivitet:

Automatiske oversettelser er muligens ikke helt korrekte.

Jeg har 3 års erfaring med barn fra baby til skolealder. Leker gjerne, holder orden og hjelper med lekser. God til matlaging og trives med kjæledyr. Ser frem til å bli kjent med deres barn

Kjennetegn
  • Sporty
  • Gøyal
  • Vennlig
Informasjonen i denne profilen ble oppgitt av Mathilde og er ikke kontrollert av Babysits med mindre annet er oppgitt.

Erfaring
> 3 år
Erfaring med aldre
  • Spedbarn
  • Småbarn
  • Barnehagebarn
  • Skoleelev
Ingen offentlig legitimasjon levert
Mathilde har ikke sendt inn en gyldig ID eller fullført bildebekreftelseskontroller. Bekreftelse kreves før Mathilde kan sende eller svare på meldinger. Lær mer

Tilgjengelighet

Ma Ti Vi To Fr
Morgen
Ettermiddag
Kveld
Natt
Oppdatert: 12. september 2026

Om meg

Førerkort
Nei
Bil
Nei
Har barn
Nei
Røyker
Nei
Foretrukket barnevakt sted
Hos familien
Språk jeg snakker
  • Norsk

Utdanning og sertifiseringer

Utdanningsnivå
Grunnskoleutdanning
Sertifiseringer for undervisning eller barnepass
Ja
Profesjonelle medisinske sertifiseringer
Ja
Utdanningsdetaljer
Ungdomsskole 9.klasse

Barnevaktens superkrefter

Håndverk
Tegning
Lesing
Musikk
Språk
Spill

Jeg er komfortabel med

Kjæledyr
Matlaging
Gjøremål
Leksehjelp

Posisjon

Barnevakt i Alvdal, Alvdal, Innlandet
Laster ...

Bekreftelser

E-postadresse

Aktiviteter

Medlem siden
September 2026
Siste aktivitet

Del denne profilen


Registrer deg gratis

Klar til å bli med?

Barnevakt i Alvdal: Mathilde
Mathilde
Ny
Alder
16
Timesats
50,00 kr/time

Bli med og har noen morsomme planer

Medlemsbeskyttelse

Når du bestiller gjennom Babysits, kan vi beskytte betalingen din og hjelpe til hvis noe går galt. Gebyret er 3 % av bestillingssummen for Premium-medlemmer og 15 % for andre.

Refusjoner

Hvis barnevakten din avlyser eller ikke møter opp, refunderer vi hele betalingen din. Du kan avlyse før bookingen starter, eller opptil 60 minutter etter starttidspunktet. Kontakt oss innen 24 timer etter at bookingen er avsluttet hvis det oppsto et problem, så vurderer vi forespørselen din og avgjør om du får refusjon.

Betalt på forhånd

Betalingen din ordnes når du bestiller, så du trenger ikke å betale samme dag. Barnevakten får betalt 24 timer etter at bestillingen din er avsluttet, slik at du har tid til å ta kontakt hvis noe gikk galt.

Vår brukerstøtte

Vårt supportteam hjelper med å løse eventuelle problemer eller tvister knyttet til avtaler. Kontakt oss når som helst hvis noe ikke går som planlagt.