Barnevakt i Hokksund: Lone

Lone

Barnevakt i Hokksund: Lone

Lone

Alder
15
Timesats
175,00 kr/time

Bli med i Babysits for å se hele profilen.

Siste aktivitet:

Hei! Jeg heter Lone og er 15 år. Jeg er en snill, omsorgsfull og ansvarsbevisst person som liker å være sammen med barn. Jeg kan hjelpe med lek, lese bøker, tegne, spille spill og legge barna om det trengs. Jeg møter opp i tide, tar ansvar og gjør alltid mitt beste. Jeg har kanskje ikke mye erfaring ennå, men jeg lærer fort og gleder meg til å hjelpe en hyggelig familie. Ta gjerne kontakt hvis dere..

Kjennetegn
  • Vennlig
  • Omsorgsfull
  • Empatisk
Informasjonen i denne profilen ble oppgitt av Lone og er ikke kontrollert av Babysits med mindre annet er oppgitt.

Erfaring
< 1 år
Erfaring med aldre
  • Småbarn
  • Barnehagebarn
  • Spedbarn
Ingen offentlig legitimasjon levert
Lone har ikke sendt inn en gyldig ID eller fullført bildebekreftelseskontroller. Bekreftelse kreves før Lone kan sende eller svare på meldinger. Lær mer

Tilgjengelighet

Ma Ti Vi To Fr
Morgen
Ettermiddag
Kveld
Natt
Oppdatert: 15. juli 2026

Om meg

Førerkort
Nei
Bil
Nei
Har barn
Nei
Røyker
Nei
Foretrukket barnevakt sted
Hos familien
Språk jeg snakker
  • Engelsk
  • Norsk

Utdanning og sertifiseringer

Utdanningsnivå
Grunnskoleutdanning
Utdanningsdetaljer
Jeg betaler gynner i 10ende

Barnevaktens superkrefter

Tegning
Lesing
Spill

Jeg er komfortabel med

Kjæledyr
Matlaging
Leksehjelp

Posisjon

Barnevakt i Hokksund, Øvre Eiker, Buskerud fylke
Laster ...

Bekreftelser

E-postadresse
Google-konto

Aktiviteter

Medlem siden
Juli 2026
Siste aktivitet

Del denne profilen


Registrer deg gratis

Klar til å bli med?

Barnevakt i Hokksund: Lone
Alder
15
Timesats
175,00 kr/time

Bli med og har noen morsomme planer

Medlemsbeskyttelse

Når du bestiller gjennom Babysits, kan vi beskytte betalingen din og hjelpe til hvis noe går galt. Gebyret er 3 % av bestillingssummen for Premium-medlemmer og 15 % for andre.

Refusjoner

Hvis barnevakten din avlyser eller ikke møter opp, refunderer vi hele betalingen din. Du kan avlyse før bookingen starter, eller opptil 60 minutter etter starttidspunktet. Kontakt oss innen 24 timer etter at bookingen er avsluttet hvis det oppsto et problem, så vurderer vi forespørselen din og avgjør om du får refusjon.

Betalt på forhånd

Betalingen din ordnes når du bestiller, så du trenger ikke å betale samme dag. Barnevakten får betalt 24 timer etter at bestillingen din er avsluttet, slik at du har tid til å ta kontakt hvis noe gikk galt.

Vår brukerstøtte

Vårt supportteam hjelper med å løse eventuelle problemer eller tvister knyttet til avtaler. Kontakt oss når som helst hvis noe ikke går som planlagt.