Barnevakt i Oslo: Silje

Silje

Barnevakt i Oslo: Silje

Silje

Alder
21
Timepris
150,00 kr/time
Siste aktivitet:

Automatiske oversettelser er muligens ikke helt korrekte.

Jeg er en 21 år gammel jente fra Sandnes. Jeg flyttet til Oslo i august 2025 for å studere sykepleie. Jeg er nå på andre året på sykepleie studie i Oslo. Jeg er energisk, sprudlende, omtenksom og pratsom, og trives best sammen med andre mennesker. Min arbeidserfaring er 3 år på Pizzabakeren, 2 år på cafe, 1,5 år på hjemmesykepleien og 1 år på sykehjem. Jeg har også jobbet som vikar i en barnehage..

Kjennetegn
  • Ansvarlig
  • Omsorgsfull
  • Vennlig
Informasjonen i denne profilen ble oppgitt av Silje og er ikke kontrollert av Babysits med mindre annet er oppgitt.

Erfaring
> 1 år
Erfaring med aldre
  • Barnehagebarn
  • Småbarn
Ingen gyldig legitimasjon levert
Silje har ikke sendt inn en gyldig ID eller fullført bildebekreftelseskontroller. Bekreftelse kreves før Silje kan sende eller svare på meldinger. Lær mer

Tilgjengelighet

Ma Ti Vi To Fr Lø Sø
Morgen
Ettermiddag
Kveld
Natt
Oppdatert: 25. august 2026

Om meg

Førerkort
Ja
Bil
Nei
Har barn
Nei
Røyker
Nei
Foretrukket barnevakt sted
Hos familien
Språk jeg snakker
  • Norsk

Utdanning og sertifiseringer

Utdanningsnivå
Videregående opplæring
Utdanningsdetaljer
Studerer sykepleier, 2 året

Barnevaktens superkrefter

Tegning
Lesing
Spill

Jeg er komfortabel med

Matlaging
Gjøremål
Leksehjelp

Posisjon

Barnevakt i Oslo, Oslo, Oslo County
Laster ...

Verifikasjoner

E-postadresse
Google-konto

Aktiviteter

Medlem siden
August 2026
Siste aktivitet

Del denne profilen



• Registrer deg gratis

Klar til å bli med?

Barnevakt i Oslo: Silje
Alder
21
Timepris
150,00 kr/time

Bli med og har noen morsomme planer

Medlemsbeskyttelse

Når du avtaler gjennom Babysits, kan vi beskytte betalingen din og hjelpe til hvis noe går galt. Gebyret er 3 % av avtalesummen for Premium-medlemmer og 15 % for andre.

Refusjoner

Hvis barnevakten din avlyser eller ikke møter opp, refunderer vi hele betalingen din. Du kan avlyse før avtalen starter, eller opptil 60 minutter etter starttidspunktet. Kontakt oss innen 24 timer etter at avtalen er avsluttet hvis det oppsto et problem, så vurderer vi forespørselen din og avgjør om du får refusjon.

Betalt på forhånd

Betalingen din ordnes når du avtaler, så du trenger ikke å betale samme dag. Barnevakten får betalt 24 timer etter at avtalen din er avsluttet, slik at du har tid til å ta kontakt hvis noe gikk galt.

Vår brukerstøtte

Vårt supportteam hjelper med å løse eventuelle problemer eller tvister knyttet til avtaler. Kontakt oss når som helst hvis noe ikke går som planlagt.