Barnevakt i Trondheim: Sofia

Sofia

Barnevakt i Trondheim: Sofia

Sofia

Alder
19
Timesats
100,00 kr/time
Siste aktivitet:

Automatiske oversettelser er muligens ikke helt korrekte.

Hei, jeg er en jente på 15 år, og ønsker å sitte barnevakt. Jeg sitter ofte barnevakt for søskenbarna mine og lillebroren min. De er 10, 7, og 4 år gammel nå, men jeg har passet på alle siden de var små, jeg jobber også som barnevakt for barn i 3-10 alderen og når jeg hadde jobbdag med skolen jobbet jeg i barnehagen. Jeg kan godt lage mat, hjelpe med lekser, lese, gjøre kunst og håndverk, leke, og..

Kjennetegn
  • Vennlig
  • Kreativ
  • Pratsom
Informasjonen i denne profilen ble oppgitt av Sofia og er ikke kontrollert av Babysits med mindre annet er oppgitt.

Erfaring
> 2 år
Erfaring med aldre
  • Småbarn
  • Barnehagebarn
  • Skoleelev
Erfaring med barn med spesielle behov
Sofia oppgir at hun er sertifisert i spesialomsorg for barn. Lær mer
Spesifikk erfaring
  • Autistisk spektrumforstyrrelse (ASD)

Gyldig legitimasjon
Sofia sendte inn en gyldig ID og fullførte bildebekreftelseskontroller. Lær mer

Tilgjengelighet

Ma Ti Vi To Fr Lø Sø
Morgen
Ettermiddag
Kveld
Natt
Oppdatert: 26. august 2026

Om meg

Førerkort
Nei
Bil
Nei
Har barn
Nei
Røyker
Nei
Foretrukket barnevakt sted
Hos familien
Språk jeg snakker
  • Engelsk
  • Norsk
  • Russisk

Utdanning og sertifiseringer

Utdanningsnivå
Grunnskoleutdanning
Sertifiseringer for undervisning eller barnepass
Ja

Barnevaktens superkrefter

Håndverk
Musikk
Spill

Jeg er komfortabel med

Kjæledyr
Matlaging
Gjøremål
Leksehjelp

Posisjon

Barnevakt i Trondheim, Trondheim, Trøndelag
Laster ...

Bekreftelser

Gyldig legitimasjon
E-postadresse
Google-konto

Aktiviteter

Medlem siden
Mai 2026
Siste aktivitet
Svarprosent
100%
Gjennomsnittlig responstid
1 time

Del denne profilen



• Registrer deg gratis

Klar til å bli med?

Barnevakt i Trondheim: Sofia
Alder
19
Timesats
100,00 kr/time

Bli med og har noen morsomme planer

Medlemsbeskyttelse

Når du bestiller gjennom Babysits, kan vi beskytte betalingen din og hjelpe til hvis noe går galt. Gebyret er 3 % av bestillingssummen for Premium-medlemmer og 15 % for andre.

Refusjoner

Hvis barnevakten din avlyser eller ikke møter opp, refunderer vi hele betalingen din. Du kan avlyse før bookingen starter, eller opptil 60 minutter etter starttidspunktet. Kontakt oss innen 24 timer etter at bookingen er avsluttet hvis det oppsto et problem, så vurderer vi forespørselen din og avgjør om du får refusjon.

Betalt på forhånd

Betalingen din ordnes når du bestiller, så du trenger ikke å betale samme dag. Barnevakten får betalt 24 timer etter at bestillingen din er avsluttet, slik at du har tid til å ta kontakt hvis noe gikk galt.

Vår brukerstøtte

Vårt supportteam hjelper med å løse eventuelle problemer eller tvister knyttet til avtaler. Kontakt oss når som helst hvis noe ikke går som planlagt.