Barnevakt i Trondheim: Linnea

Linnea

Barnevakt i Trondheim: Linnea

Linnea

Alder
21
Timesats
130,00 kr/time
Siste aktivitet:

Jeg har fem års erfaring med barnepass for barn i aldre fra 5år, inkludert barn med spesielle behov som ADHD, astma og matallergier. Jeg har jobbet i barnehage, Sfo og som barnevakt. Jeg snakker norsk og engelsk flytende og liker å bake, lage mat, tegne/male og annet håndverk. Jeg har bil og mulighet til å komme meg lett rundt til dere. Jeg er veldig kreativ, omsorgsfull og positiv.

Kjennetegn
  • Pratsom
  • Vennlig
  • Omsorgsfull
Informasjonen i denne profilen ble oppgitt av Linnea og er ikke kontrollert av Babysits med mindre annet er oppgitt.

Erfaring
> 5 år
Erfaring med aldre
  • Barnehagebarn
  • Skoleelev
  • Tenåring
Erfaring med barn med spesielle behov
Linnea oppgir at hun er sertifisert i spesialomsorg for barn. Lær mer
Spesifikk erfaring
  • Oppmerksomhetsunderskudd Hyperaktivitetsfortyrrelse (ADHD)
  • Autistisk spektrumforstyrrelse (ASD)
  • Astma
  • Matallergier

Gyldig legitimasjon
Linnea sendte inn en gyldig ID og fullførte bildebekreftelseskontroller. Lær mer

Tilgjengelighet

Ma Ti Vi To Fr
Morgen
Ettermiddag
Kveld
Natt
Oppdatert: 29. juli 2026

Om meg

Førerkort
Ja
Bil
Ja
Har barn
Nei
Røyker
Nei
Foretrukket barnevakt sted
Hos familien
Språk jeg snakker
  • Engelsk
  • Norsk

Utdanning og sertifiseringer

Utdanningsnivå
Høyere utdanning
Utdanningsdetaljer
Svennebrev I maling

Barnevaktens superkrefter

Håndverk
Tegning
Lesing
Musikk
Spill

Jeg er komfortabel med

Kjæledyr
Matlaging
Gjøremål
Leksehjelp

Posisjon

Barnevakt i Trondheim, Trondheim, Trøndelag
Laster ...

Bekreftelser

Gyldig legitimasjon
E-postadresse
Telefonnummer
▒▒▒▒▒▒▒▒ 2
Apple-konto

Aktiviteter

Medlem siden
Juli 2026
Siste aktivitet

Del denne profilen



Registrer deg gratis

Klar til å bli med?

Barnevakt i Trondheim: Linnea
Alder
21
Timesats
130,00 kr/time

Bli med og har noen morsomme planer

Medlemsbeskyttelse

Når du bestiller gjennom Babysits, kan vi beskytte betalingen din og hjelpe til hvis noe går galt. Gebyret er 3 % av bestillingssummen for Premium-medlemmer og 15 % for andre.

Refusjoner

Hvis barnevakten din avlyser eller ikke møter opp, refunderer vi hele betalingen din. Du kan avlyse før bookingen starter, eller opptil 60 minutter etter starttidspunktet. Kontakt oss innen 24 timer etter at bookingen er avsluttet hvis det oppsto et problem, så vurderer vi forespørselen din og avgjør om du får refusjon.

Betalt på forhånd

Betalingen din ordnes når du bestiller, så du trenger ikke å betale samme dag. Barnevakten får betalt 24 timer etter at bestillingen din er avsluttet, slik at du har tid til å ta kontakt hvis noe gikk galt.

Vår brukerstøtte

Vårt supportteam hjelper med å løse eventuelle problemer eller tvister knyttet til avtaler. Kontakt oss når som helst hvis noe ikke går som planlagt.