Barnevakt i Kalvøya (Akershus): Aurora

Aurora

Barnevakt i Kalvøya (Akershus): Aurora

Aurora

Alder
22
Timesats
235,00 kr/time
Siste aktivitet:

Jeg er en 22 år gammel omsorgsfull og pålitelig jente som holder til i Bærum. Bor alene i en leilighet med hunden min. Jobber nåværende ikke frem til 1. Januar, og kan stille når som helst til barnepass/dagmamma. Jeg har god erfaring med barn, og jobbet i både skole og barnehage. Har studert barn og ungdom på videregående. Er utrolig glad i barn, og noe jeg savner å jobbe med. Er fleksibel, og kan..

Kjennetegn
  • Omsorgsfull
  • Tålmodig
  • Vennlig
Informasjonen i denne profilen ble oppgitt av Aurora og er ikke kontrollert av Babysits med mindre annet er oppgitt.

Erfaring
> 5 år
Erfaring med aldre
  • Spedbarn
  • Småbarn
  • Barnehagebarn
  • Skoleelev

Gyldig legitimasjon
Aurora sendte inn en gyldig ID og fullførte bildebekreftelseskontroller. Lær mer
Førstehjelpskurs
Aurora oppgir at hun er sertifisert i førstehjelp.

Tilgjengelighet

Ma Ti Vi To Fr Lø Sø
Morgen
Ettermiddag
Kveld
Natt
Oppdatert: 10. april 2026

Om meg

Førerkort
Ja
Bil
Ja
Har barn
Nei
Røyker
Nei
Foretrukket barnevakt sted
Hos familien
Språk jeg snakker
  • Engelsk
  • Norsk
Favorisert
1 gang

Utdanning og sertifiseringer

Utdanningsnivå
Videregående opplæring
Sertifiseringer for undervisning eller barnepass
Ja
Utdanningsdetaljer
Barne og ungsomsarbeider

Barnevaktens superkrefter

Håndverk
Tegning
Lesing
Musikk
Spill

Jeg er komfortabel med

Kjæledyr
Matlaging
Gjøremål
Leksehjelp

Posisjon

Laster ...

Bekreftelser

Gyldig legitimasjon
E-postadresse
Google-konto

Aktiviteter

Medlem siden
November 2025
Siste aktivitet
Besvarte meldinger
100%
Gjennomsnittlig responstid
1 måned

Del denne profilen


• Registrer deg gratis

Klar til å bli med?

Barnevakt i Kalvøya (Akershus): Aurora
Alder
22
Timesats
235,00 kr/time

Bli med og har noen morsomme planer

Medlemsbeskyttelse

Når du bestiller gjennom Babysits, kan vi beskytte betalingen din og hjelpe til hvis noe går galt. Gebyret er 3 % av bestillingssummen for Premium-medlemmer og 15 % for andre.

Refusjoner

Hvis barnevakten din avlyser eller ikke møter opp, refunderer vi hele betalingen din. Du kan avlyse før bookingen starter, eller opptil 60 minutter etter starttidspunktet. Kontakt oss innen 24 timer etter at bookingen er avsluttet hvis det oppsto et problem, så vurderer vi forespørselen din og avgjør om du får refusjon.

Betalt på forhånd

Betalingen din ordnes når du bestiller, så du trenger ikke å betale samme dag. Barnevakten får betalt 24 timer etter at bestillingen din er avsluttet, slik at du har tid til å ta kontakt hvis noe gikk galt.

Vår brukerstøtte

Vårt supportteam hjelper med å løse eventuelle problemer eller tvister knyttet til avtaler. Kontakt oss når som helst hvis noe ikke går som planlagt.